CARL FEY (1894 DÜSSELDORF - 1971 ALTENKIRCHEN). olja på papp, 1930.

342114. CARL FEY (1894 DÜSSELDORF - 1971 ALTENKIRCHEN). olja på papp, 1930.

Olja på papp, signerad "C Fey D`dorf", 27cm x 35cm.

Ram med minimala chip.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ram med minimala chip.

Daniel Meyer Antiquitäten und Auktionen
Antal besök: 1 307