IVAR MORSING. "Citronträd". Olja på uppklistrad duk, signerad och daterad 65.

342080. IVAR MORSING. "Citronträd". Olja på uppklistrad duk, signerad och daterad 65.

16,5 x 34 cm.

Häftstiftsstora hål i hörnen.

Ivar Morsing (1919–2009)

Gör en kostnadsfri värdering!

16,5 x 34 cm.

Häftstiftsstora hål i hörnen.

Ivar Morsing (1919–2009)

Antal besök: 693