OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, badande damer, olja på duk, 1800-tal.

342024. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, badande damer, olja på duk, 1800-tal.

Okänd konstnär, klassisk stil, 1800-tal. Badande damer vid strandparti med segelfartyg. 51 x 70, ramad 67 x 85 cm.

Färgbortfall, krakelyr, ytsmuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 813