MALMÖ STADSVAPEN, bemålad metall, 1900-tal.

3420134. MALMÖ STADSVAPEN, bemålad metall, 1900-tal.

Höjd 18 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 18 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 405