MARIKA LANG. Torgbild. Färglitografi, 131/250, signerad.

34197. MARIKA LANG. Torgbild. Färglitografi, 131/250, signerad.

56x40 cm.

Marika Lang (Född 1961)

Gör en kostnadsfri värdering!

56x40 cm.

Marika Lang (Född 1961)

Antal besök: 2 418