BOKHYLLA MED SKÅP, björk/alm, 1900-talets första hälft.

341961. BOKHYLLA MED SKÅP, björk/alm, 1900-talets första hälft.

Längd 120, bredd 30, höjd 75 cm.

Fanerskador samt en knopp sönder.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 804