SKÅLAR och VAS, 7 delar, "Sofiero", Gunnar Cyren, Orrefors.

341952. SKÅLAR och VAS, 7 delar, "Sofiero", Gunnar Cyren, Orrefors.

Diameter 10 - 16 cm.

Bruksslitage, nagg på skål diameter 10 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 10 - 16 cm.

Antal besök: 719