KAMEROR, 2 st, Folding, 1800/1900-tal.

3419203. KAMEROR, 2 st, Folding, 1800/1900-tal.

Folding film, Premo no 1, Rochester, tidigt 1900-tal.
Eastman folfding camera pocket Kodak, 1800/1900-tal.

Bälg på folding film har släppt i fogen.
Slitage. Ej fullständigt genomgångna eller testade. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Tema

Kameror

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

Kameror

Antal besök: 341