3419189. THE KINKS, 3 st, EP-skivor, 1960-tal.
• The Kinks At Drop In – PYE Records NEP 5046.
• All Day And All Of The Night – PYE Records NEP 5036.
• Waterloo Sunset – PYE Records 7N 17 321.
Slitage, skador och text på konvolut/omslag. Bruksslitage på skivor. Repor kan förekomma.