KNIV, Gerber BG, Bear Grylls, 2000-tal.

3418910. KNIV, Gerber BG, Bear Grylls, 2000-tal.

Längd 26 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 26 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 363