OLLE NORDBERG. Stuginteriör med gumma och gubbe. Olja på pannå, signerad.

34189. OLLE NORDBERG. Stuginteriör med gumma och gubbe. Olja på pannå, signerad.

38x46 cm.

Olle Nordberg (1905–1986)

Gör en kostnadsfri värdering!

38x46 cm.

Olle Nordberg (1905–1986)

Antal besök: 1 309