RAM, Art Nouveau 1900-talets första hälft.

341867. RAM, Art Nouveau 1900-talets första hälft.

Mässing glas.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mässing glas.

Bruksslitage.

Antal besök: 706