PORSLIN, 3 delar, Kina.

PORSLIN, 3 delar, Kina.
341863. PORSLIN, 3 delar, Kina.

2 runda fat diameter 22 och 23 cm.
1 ovalt fat längd 25 cm.

Ovalt fat med flera lagningar, det större runda fatet med små nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 ovalt fat längd 25 cm.

Antal besök: 419