OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Porträtt föreställande adelsman, olja på duk, 1800-talets förra hälft.

341853. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Porträtt föreställande adelsman, olja på duk, 1800-talets förra hälft.

Enligt lapp a tergo skall porträttet föreställa Gustav III 64 x 49 cm.

Krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Krackeleringar.

Antal besök: 1 860