MATTA, rölakan, signerad AW, 238 x 170 cm, 1900-tal.

341847. MATTA, rölakan, signerad AW, 238 x 170 cm, 1900-tal.

Geometriskt mönster mot beige/brun botten.

Bruksslitage samt fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage samt fläckar.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 521