FLATTANKAR, 3 st, 1920-tal.

FLATTANKAR, 3 st, 1920-tal.
3418252. FLATTANKAR, 3 st, 1920-tal.

Grön ca 62x19x14 cm.
Svart ca 55x20x14 cm.
Rostfärg ca 53x19x18 cm.

Visning: Digital
Uppställningsplats/hämtning: Forshaga
Fredag 12 april 10.00-16.00 OBS! endast den dagen

För offert gällande transport av fordon kontakta: transport@auctionet.com

Köparprovision:
Fordon: 12,5 % + 80 SEK
Övrigt: 25 % + 80 SEK

Kostnadsfri lasthjälp finns på plats utlämningsdagen. Gäller ej bilar och objekt över 1000 kg.

Patinerat slitage.
Skador.
Stosar saknas.

Tema

Keith Bengtsson Collection: Del 3

Gör en kostnadsfri värdering!

Grön ca 62x19x14 cm.
Svart ca 55x20x14 cm.
Rostfärg ca 53x19x18 cm.

Visning: Digital

Köparprovision:
Fordon: 12,5 % + 80 SEK
Övrigt: 25 % + 80 SEK

Patinerat slitage.
Skador.
Stosar saknas.

Tema

Antal besök: 213