Grön ca 62x19x14 cm.
Svart ca 55x20x14 cm.
Rostfärg ca 53x19x18 cm.
Visning: Digital
Uppställningsplats/hämtning: Forshaga
Fredag 12 april 10.00-16.00 OBS! endast den dagen
För offert gällande transport av fordon kontakta: transport@auctionet.com
Köparprovision:
Fordon: 12,5 % + 80 SEK
Övrigt: 25 % + 80 SEK
Kostnadsfri lasthjälp finns på plats utlämningsdagen. Gäller ej bilar och objekt över 1000 kg.
Patinerat slitage.
Skador.
Stosar saknas.
Grön ca 62x19x14 cm.
Svart ca 55x20x14 cm.
Rostfärg ca 53x19x18 cm.
Visning: Digital
Köparprovision:
Fordon: 12,5 % + 80 SEK
Övrigt: 25 % + 80 SEK
Patinerat slitage.
Skador.
Stosar saknas.