Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Belysning & Lampor
Bordslampor
BORDLAMPA, Einar Bäckström, Malmö, 1900-tal.
341815. BORDLAMPA, Einar Bäckström, Malmö, 1900-tal.
Total höjd 54.5 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Total höjd 54.5 cm.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
804