FIGURINER, 2 st, stengods, ripor, Henrik Allert, Pentik, Finland.

341788. FIGURINER, 2 st, stengods, ripor, Henrik Allert, Pentik, Finland.

Ripa, signerad Henrik Allert, Pentik, Finland, längd ca 23, höjd 16 cm.
Ripa, signerad HA, Pentik, Finland, längd ca 11, höjd 8 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt slitage.

Antal besök: 4 243