PARTI TENN och metall, 4 delar, bl a GAB.

341771. PARTI TENN och metall, 4 delar, bl a GAB.

Lockskål på fot med dekor av blommor, höjd ca 14 cm
Stämplad ESM, P9 (1965), Svenskt tenn, Made in Sweden
Vas, höjd 22 cm
Ettiketmärkt GAB
Stop, höjd 10 cm
Stämplat GAB, svenskt tenn
Ljushållare, höjd 4,5 cm
Stämplad altonF, R10 (1991), svenskt tenn, handarbete.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vas, höjd 22 cm
Ettiketmärkt GAB
Stop, höjd 10 cm
Stämplat GAB, svenskt tenn
Ljushållare, höjd 4,5 cm

Bruksskick.

Antal besök: 1 998