SKEPPSKRONOMETER, 1900-tal, Ryssland.

34174. SKEPPSKRONOMETER, 1900-tal, Ryssland.

Låda i mahogny med beslag i mässing. Höjd 20 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 427