Teak.
Två hurtsar, höjd 42cm, längd 80cm, bredd 36cm.
Vitrinskåp, höjd 33.5, längd 80cm, bredd 22cm.
Två hyllplan, längd 80cm, bredd 18cm.
Två pelare, höjd 198cm.
Medföljande beslag.
Ytslitage, fläckar, fanérskador och avslag.
Invändiga små hyllplan saknas.