CARL LINDQVIST. "Vinga Sund", blandteknik, signerad och daterad 1912.

341708. CARL LINDQVIST. "Vinga Sund", blandteknik, signerad och daterad 1912.

Ca 60 x 47 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 60 x 47 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 769