KÖKSBORD, 1900-talets mitt.

KÖKSBORD, 1900-talets mitt.
341679. KÖKSBORD, 1900-talets mitt.

Perstorpsskiva med virrvarrmönster
Längd 1,05
Bredd 75
Höjd 73cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 1,05
Bredd 75
Höjd 73cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 812