MJÖLKHÄMTARE 4 st, 1900-tal.

MJÖLKHÄMTARE 4 st, 1900-tal.
341673. MJÖLKHÄMTARE 4 st, 1900-tal.

Högsta höjd exkl lock ca 65 cm.

Slitage, bucklor, rost. Lock något svårstängda.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 744