TRÄSKULPTUR, 4 st, män.

TRÄSKULPTUR, 4 st, män.
3416336. TRÄSKULPTUR, 4 st, män.

4 män handgjorda av trä.
Höjd ca 32 cm.

Bruksslitage, samt skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

4 män handgjorda av trä.
Höjd ca 32 cm.

Bruksslitage, samt skador.

Antal besök: 242