DANSK DESIGN. Stol, bok, skai, Danmark, 1960-tal.

3416135. DANSK DESIGN. Stol, bok, skai, Danmark, 1960-tal.

Stol med betsad bokram, sits och rygg klädd i svart skai. H. 71 B. 51 Sh. 43 cm.

Med spår av användning, inklusive löshet i leder och sprickbildning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 181