VITRINSKÅP, ek, "Undantaget", Carl Malmsten, 1900-tal.
341604. VITRINSKÅP, ek, "Undantaget", Carl Malmsten, 1900-tal.
Med 3 lösa glashyllor, 2 lösa trähyllor, belysning i överdelen, utdragbar skiva.
Brickmärkt: Möbel komponerad av Carl Malmsten.
Längd: 96, Bredd: 37,5, Höjd: 178 cm.
Mindre bruksslitage.
Hyllplan med fläckar.
Belysning ej genomgånget.
Mindre bruksslitage.
Hyllplan med fläckar.
Belysning ej genomgånget.