GUNNAR THEANDER. "Svanökläppen", olja på duk, signerad samt daterad 1942.

341539. GUNNAR THEANDER. "Svanökläppen", olja på duk, signerad samt daterad 1942.

58 x 73 cm.

Mindre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

58 x 73 cm.

Mindre färgbortfall.

Antal besök: 2 623