JULTALLRIKAR, 11 st, porslin, Bing & Gröndahl, Danmark. 1910/1930-tal.

341525. JULTALLRIKAR, 11 st, porslin, Bing & Gröndahl, Danmark. 1910/1930-tal.

1904, 1906, 1907, 1908, 1909, 1911, 1919, 1924, 1926, 1929 samt 1931.
Diameter ca 18 cm.

Bruksslitage, någon tallrik nummermärkt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 18 cm.

Antal besök: 1 728