BOKBAND, 6 delar, William Shakespeare, Werke 1-12, Georg Wigands Förlag, Leipzig 1839.

34149. BOKBAND, 6 delar, William Shakespeare, Werke 1-12, Georg Wigands Förlag, Leipzig 1839.

Sex halvfranska band med förgyllda detaljer.

Slitage, namnteckningar, ej fullständigt genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 002