JUNGHANS, BORDSUR. Mahogny. Sent 1800-tal.

3414784. JUNGHANS, BORDSUR. Mahogny. Sent 1800-tal.

Höjd 29, bredd 17 cm.

Föremålen säljs till förmån för Alzheimers- och Reumatisk forskning vid Lunds Universitet.

Smärre repor och märken. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Tema

Leif och Marianne Lindgrens Samlingar, Helsingborg

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 29, bredd 17 cm.

Tema

Antal besök: 827