MIGUEL MORENO. Nakna överkroppen.

3414091. MIGUEL MORENO. Nakna överkroppen.

Bronsskulptur med marmorbas
Signerad och numrerad II/VII
27x22x12 cm (skulptur); 33 cm hög. max. (med bas).

I gott skick.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Bronsskulptur med marmorbas
Signerad och numrerad II/VII

I gott skick.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 405