ERIK HÖGLUND. SKÅL Glas, Boda, medföljer 2 askfat.

341406. ERIK HÖGLUND. SKÅL Glas, Boda, medföljer 2 askfat.

Höjd 8 cm. Diameter 26 cm. Skålen signerad och numrerad 1297/250. Askfat diameter 7 cm.

Bruksslitage.

Erik Höglund (1932–1998)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Erik Höglund (1932–1998)

Antal besök: 1 691