STEGPALL, Verkstads AB Lindqvist i Motala, 1950/60-tal.

341371. STEGPALL, Verkstads AB Lindqvist i Motala, 1950/60-tal.

Stegpall i metall med röda steg. Senare klädsel. Märkt Verkstads AB Lindqvist Motala. Höjd 60 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 3 130