DÖRRÖVERSTYCKE, allmogemålad 1900-tal.

341362. DÖRRÖVERSTYCKE, allmogemålad 1900-tal.

Bredd 100 cm
Djup 16,5 cm
Höjd 30 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bredd 100 cm
Djup 16,5 cm
Höjd 30 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 637