MATBORD, 1950/60-tal.

MATBORD, 1950/60-tal.
3413571. MATBORD, 1950/60-tal.

Teak och bok.
Längd ca. 150, bredd 85, höjd 74 cm.
2 tilläggskivor á 44 cm.

Repor, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Teak och bok.
2 tilläggskivor á 44 cm.

Repor, fläckar.

Antal besök: 1 226