HORN, stort parti, mestadels rådjur.

341307. HORN, stort parti, mestadels rådjur.

Huvudets höjd ca 35 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Huvudets höjd ca 35 cm.

Slitage, skador.

Antal besök: 622