STRINGHYLLA, FEM DELAR.

STRINGHYLLA, FEM DELAR.
3412895. STRINGHYLLA, FEM DELAR.

Tre hyllplan, längd 80cm, bredd 21cm.
Två gavlar.

Bruks- och ytslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Två gavlar.

Bruks- och ytslitage, repor.

Antal besök: 502