MATSALSMÖBEL, 5 delar, 1950/60-tal.

341286. MATSALSMÖBEL, 5 delar, 1950/60-tal.

Bord längd 135, bredd 85, höjd 73 cm
2 skivor bredd 52,5
4 stolar höjd 81 cm.

Slitage, fläckar, viss solblekning.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 skivor bredd 52,5
4 stolar höjd 81 cm.

Antal besök: 1 231