UPPSTOPPADE DJUR, 3 st, 1900-tal.

341260. UPPSTOPPADE DJUR, 3 st, 1900-tal.

Ekorre höjd 33
Mård höjd 52
Mård vägghängd bredd 60 cm.

Slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ekorre höjd 33
Mård höjd 52
Mård vägghängd bredd 60 cm.

Slitage, skador.

Antal besök: 1 301