BORDSUR, Tyskland, 1930-tal.

BORDSUR, Tyskland, 1930-tal.
3412386. BORDSUR, Tyskland, 1930-tal.

Ur märkt Wurtenberg.
Längd 51 cmm, bredd 17 cm, höjd 28 cm. Nyckel finns.

Bruksslitage. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ur märkt Wurtenberg.

Antal besök: 570