FYRVERKERILÅDA, 1900-tal.

FYRVERKERILÅDA, 1900-tal.
3411627. FYRVERKERILÅDA, 1900-tal.

25x35 cm. Höjd 34 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

25x35 cm. Höjd 34 cm.

Slitage.

Antal besök: 182