SOFFOR, 2 stycken, 2000-tal.

SOFFOR, 2 stycken, 2000-tal.
3411076. SOFFOR, 2 stycken, 2000-tal.

Höjd cirka 85 cm (med ryggdynan höjd cirka 90 cm), sitthöjd cirka 44 cm, längd cirka 140 cm.
Höjd cirka 85 cm (med ryggdynan höjd cirka 90 cm), sitthöjd cirka 44 cm, längd cirka 190 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 736