SPRÅNGBRÄDA, Rantzow Hjärnarp, 1900-talets andra hälft.

341089. SPRÅNGBRÄDA, Rantzow Hjärnarp, 1900-talets andra hälft.

Längd 122, bredd 63, höjd 15 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 3 480