RULLBORD, rostfritt, 1900-talets mitt/andra hälft.

341088. RULLBORD, rostfritt, 1900-talets mitt/andra hälft.

Längd 70, bredd 50, höjd 82 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 146