GUNNAR STÅLBRAND. "Växjö våren -74", pastell, signerad och daterad.

341086. GUNNAR STÅLBRAND. "Växjö våren -74", pastell, signerad och daterad.

Bildstorlek: 32 x 40 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gunnar Stålbrand (1925–2006)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildstorlek: 32 x 40 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gunnar Stålbrand (1925–2006)

Antal besök: 680