BYRÅ, rokokostil, så kallad Hauptbyrå, trä med marmorskiva, 1900-tal.

341063. BYRÅ, rokokostil, så kallad Hauptbyrå, trä med marmorskiva, 1900-tal.

Med intarsiaarbete och mässingsbeslag. Två lådor.
Längd 95 cm.
Bredd 53 cm.
Höjd 82 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 95 cm.
Bredd 53 cm.
Höjd 82 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 420