KJELL HÖGSTRÖM. "Fruktskål", etsning, signerad Högström -80.

3410007. KJELL HÖGSTRÖM. "Fruktskål", etsning, signerad Högström -80.

1/30, ramstorlek 52 x 60 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

1/30, ramstorlek 52 x 60 cm.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 47