JOSEF SCHIBLI. Portal, etsning, signerad.

3409962. JOSEF SCHIBLI. Portal, etsning, signerad.

15/100, ramstorlek 32 x 42 cm.

Josef Schibli (Född 1925)

Gör en kostnadsfri värdering!

Josef Schibli (Född 1925)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Spritfabriken
Fabriksgatan 2
254 74 Ödåkra
Sverige

Placering
T6 - Tavlor 6
Antal besök: 66