IAN RUSTH. "Jägarens dröm", litografi, signerad, daterad 91 och numrerad 21/135.

340944. IAN RUSTH. "Jägarens dröm", litografi, signerad, daterad 91 och numrerad 21/135.

Bildyta 35 x 41 cm.

Ej examinerad ur ram.

Ian Rusth (Född 1950)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 35 x 41 cm.

Ej examinerad ur ram.

Ian Rusth (Född 1950)

Antal besök: 1 119